Toiletjuffrouw Sander haalt geld op voor 3FM SR18 (en jij kan het beter)
- Nieuws
- Toiletjuffrouw Sander haalt geld op voor 3FM SR18 (en jij kan het beter)
De bladeren vallen van de bomen, de kruidnoten liggen al in de schappen en de eerste hoge 'All I Want For Christmas'-noot is gezongen. Dan weet je... 3FM Serious Request: Lifeline komt eraan! Ook al duurt het nog een paar maanden, de dj's komen nú al in actie! Klein maar fijn.
3FM-dj Sander Hoogendoorn is al lekker bezig. Zo verruilt hij zijn dj-skills voor de schoonmakerij en haalt 'ie op die manier geld op voor de drie doelen van dit jaar. Of 'ie wordt verkozen tot beste toiletjuffrouw van het jaar is nog de vraag, maar het is een begin!
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Jij kan dit beter!
Kom ook in actie voor 3FM Serious Request: Lifeline! Alles is mogelijk, want helpen kan dus heel simpel zijn. Organiseer een FIFA-toernooitje met je vrienden, doe de afwas van je buurvrouw of lever de lege bierkratjes in van je lieve huisgenoten. Krijg je er meteen gratis karmapunten bij.
Wil je meer informatie over het opzetten van een eigen actie of mini-evenement? Kijk dan hier voor een bak inspiratie en alle how-to's.
Gerelateerd
3FM Serious Request
3FM-dj's en collega's halen samen €7731 op voor Stichting ALS Nederland tijdens Zevenheuvelenloop3FM Serious Request
3FM-dj’s Barend, Sophie en Wijnand dit jaar in het Glazen Huis3FM Serious Request
Barend, Sophie en Wijnand over irritaties in Glazen Huisgenoten: "Ik kon maar niet slapen"3FM Serious Request
Julien geeft onvoorbereide gastles op de Radboud Universiteit Nijmegen