Contact

Voor vragen, opmerkingen of elk ander ding dan ook over NPO 3FM kun je altijd bij ons terecht. Tweeten, appen, bellen, sms'en of ouderwets postduiven, alles kan!

ALGEMENE E-MAILADRESSEN

Heb je een algemene vraag voor NPO 3FM? Kijk dan eerst even bij onze veelgestelde vragen, als je antwoord daar niet bij staan kun je mailen naar naar redactie@3FM.nl.

EMAILADRESSEN DJ'S

Eva Cleven: eva.cleven@3fm.nl
Eva Koreman: eva@3fm.nl
Frank van der Lende: frank@3fm.nl
Herman Hofman: herman@3fm.nl
Jamie Reuter: jamie@3fm.nl
Joost Schulte: joost@3fm.nl
Joram Kaat: joram@3fm.nl
Jorien Renkema: jorien@3fm.nl
Kevin van Arnhem: kevin@3fm.nl
Luc Sarneel: luc@3fm.nl
Mark van der Molen: mark@3fm.nl
Obi Raaijmaakers: obi@3fm.nl
Olivier Bakker: olivier@3fm.nl
Rob Jansen: rob@3fm.nl
Rámon Verkoeijen: ramon@3fm.nl
Sagid Carter: sagid@3fm.nl
Sander Hoogendoorn: sander@3fm.nl
Sophie Hijlkema: sophie@3fm.nl
Timur Perlin: timur@3fm.nl
Vera Siemons: vera@3fm.nl
Wijnand Speelman: wijnand@3fm.nl
Yoeri: yoeri@3fm.nl

MUZIEK

Jouw muziek onder de aandacht van NPO 3FM brengen kan door te mailen naar muziek@3FM.nl.

PRIJSVRAGEN

Het kan een tijdje duren voordat een prijs opgestuurd wordt. Duurt het wel héél lang of zit je met andere vragen? Mail dan redactie@3FM.nl.

PERS & COMMUNICATIE

Voor interviewaanvragen, persfoto's, accreditatie en meer persgerelateerde vragen, kun je mailen met pers@npo.nl.

ADVERTEREN

De advertenties op NPO 3FM (radio en online) worden verzorgd door de STER.

TELEFOON

Direct bellen naar de studio doe je via 0909-1336 (gebruikelijk belkosten).

APP DE STUDIO

Wil je een berichtje sturen naar de 3FM studio? Dat kan via de 3FM-app voor Android of iOS of via deze website door bovenaan de pagina op "app'je" te klikken.

POST

Ouderwetsche brieven en ansichtkaarten kun je sturen naar:

NPO 3FM
Postvak CM31
Postbus 26444
1202 JJ Hilversum