3FM Serious Request
Tussenstand dag 1: € 273.745
- Nieuws
- Tussenstand dag 1: € 273.745


Jaaaaaa mensen! Zondagmiddag was het tijd voor de eerste tussenstand. Maar liefst € 273.745Serious Request staat natuurlijk garant voor heel veel gezelligheid, maar we moeten het doel natuurlijk niet vergeten. En dat is om zo veel mogelijk geld in te zamelen voor de kinderen die hun ouders zijn verloren aan Aids. Gelukkig is het hele land druk bezig met Serious Request en dat is ook wel te merken met zo'n eerste tussenstand!
Een goed begin is het halve werk! En nou doorpakken! Dus als jij nog een bijdrage wilt en kunt leveren aan 3FM Serious Request, kies dan uit de vele manieren waarop je dat wilt doen en geef gul!
>> Ik wil ook meehelpen!
De eerste tussenstand van SR10
Timur en Annemieke waren de gelukkigen die de DJ's de eerste envelop mocht overhandigen. Met trillende handjes openden ze hem en kwam het hoge woord eruit:€ 273.745,-
Ter vergelijking: in 2009 was de eerste tussenstand €244.668,-Een goed begin is het halve werk! En nou doorpakken! Dus als jij nog een bijdrage wilt en kunt leveren aan 3FM Serious Request, kies dan uit de vele manieren waarop je dat wilt doen en geef gul!
>> Ik wil ook meehelpen!
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM Serious Request
Dit was dag twee van 3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request
Vierde tussenstand 3FM Serious Request is €10.135.897, met nog 48 uur te gaan!
3FM Serious Request
Reinier Zonneveld x Nederland in Beweging voor 3FM Serious Request
3FM Serious Request
Matthijs en Eline: zo anders kan een spierziekte tot uiting komen