Tweede tussenstand 3FM Serious Request: €5.931.644,-
- Nieuws
- Tweede tussenstand 3FM Serious Request: €5.931.644,-
Nog niet eens op de helft, en 3FM Serious Request heeft nu al €5.931.644,- opgehaald voor Spieren voor Spieren. Samen met jou maken we dat bedrag nóg hoger, dus blijf geven! Alles gaat naar kinderen met een spierziekte.
Om alvast in de kerstsferen te komen, kun je vanavond nog genieten van de live kerstavond tijdens 3FM Serious Request met John de Bever, Berget Lewis en NONCHELANGE (met een echt kerstspecial dj-set).
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request zet zich ook dit jaar in voor het goede doel, deze editie voor Spieren voor Spieren. In de week voor kerst, van 18 t/m 24 december, staan de radiozender en online kanalen van 3FM volledig in het teken van de actie en wordt er 24 uur per dag live radio en online content gemaakt, met dit jaar 3FM-dj's Barend, Sophie en Mart in het Glazen Huis. De actie is 24 uur per dag live te volgen via 3FM, NPO Luister, NPO Start en NPO 1 extra. Op televisie met dagelijkse updates op NPO 1 en een dagelijks liveprogramma op NPO 3.
Gerelateerd

3FM Serious Request
Riyad en M'hamed laten zien hoe je altijd positief kan blijven ondanks SMA
3FM Serious Request
Kensington laat ’s-Hertogenbosch meezingen bij 3FM Serious Request
3FM Serious Request
Goldkimono brengt zon naar 3FM Serious Request
3FM Serious Request
Dit was de allerlaatste dag van 3FM Serious Request 2025