Birdy speelde live 'Skinny Love' in het huis
- Nieuws
- Birdy speelde live 'Skinny Love' in het huis
Als dat niet lekker wakker worden is! Birdy speelde live in het Glazen Huis toepasselijk 'People Help The People' en natuurlijk de Bon Iver cover 'Skinny Love'.

Alsof de rollercoaster waar de piepjonge Birdy - Jasmine van den Bogaerde - al maanden in zit nog niet hard genoeg ging, werd ze ook nog eens in een Glazen Huis opgesloten om te spelen voor de DJ's en een miljoenenpubliek in de ochtend.
Birdy in het Glazen Huis
Het is ongekend knap wat deze Engelse jongedame zo op de vroege morgen van haar stembanden af laat komen. Timur ontving haar dinsdagochtend en luisterde ademloos naar haar optreden.
En alsof dat nog niet genoeg is, ontving ze ook nog een Gouden Plaat voor haar album Birdy. Dat betekent dat er maar liefst 25.000 exemplaren van verkocht zijn. Ze genoot ervan en vervolgens stond ze hem meteen weer af voor de veiling!
Gerelateerd

3FM Serious Request
Het laatste Nederlandse optreden van 2 Brothers on the 4th Floor bij 3FM Serious Request
3FM Serious Request
De 3FM studenten soos met 3FM Talent LAMMER, Lotje, Def en Samuel Welten
3FM Serious Request
Met energie naar de finish: de laatste thema-avond van 3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request
Luister nu naar de 3FM Top Serious Request