Nothing But Thieves komt met wereldtournee naar de Ziggo Dome
- Nieuws
- Nothing But Thieves komt met wereldtournee naar de Ziggo Dome
Nothing But Thieves kondigt vandaag hun wereltournee 'Welcome To The DCC' aan. Daarbij kunnen ze Nederland natuurlijk niet overslaan, de band staat op 23 februari 2024 in de Ziggo Dome in Amsterdam.
'Welcome To The DCC World Tour'
De track 'Welcome To The DCC' van het album Dead Club City werd eerder dit jaar al 3FM Megahit. Ook de tweede single van het album 'Overcome' pakte deze titel. Op 30 juni is het zover; de grote release van het vierde studio-album van de band en daar komt nu dus ook nog een wereldtournee bij. De tour start op 2 februari 2024 in Parijs en eindigt op 1 maart in Madrid. Op 23 februari komt de band naar Amsterdam.
Tijdens de tour van het vorige album Moral Panic stond de band al eerder in een uitverkocht Ziggo Dome. Kun je nou niet wachten tot volgend jaar? Dan kun je de band dit jaar nog zien als één van de headliners op Lowlands.
De kaartverkoop voor de show in de Ziggo Dome start op vrijdag 16 juni om 10.00 via Ticketmaster.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Down The Rabbit Hole’s Ide Koffeman: “Als je uitverkopen gaat relateren aan succes, is dat al niet goed”
3FM nieuws
Taylor Swift komt met nieuwe soundtrack 'Toy Story 5' in bijzonder rijtje
3FM nieuws
Dit was het eerste weekend van Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA
3FM nieuws
Dit is alles wat we nu al weten over het nieuwe album van Olivia Rodrigo