Kodaline kwam langs bij Barend
- Nieuws
- Kodaline kwam langs bij Barend
Kodaline op visite! De band schoof op Pinkpopdag nummero twee aan bij Barend voor een praatje en een plaatje, als warming-up voor hun optreden maandag 9 juni op de 3FM-stage. Ze speelden een liedje van hun debuutalbum, getiteld 'One Day'.

Kodaline
De mannen van Kodaline maken alternatieve rock en brachten 14 juni 2013 hun debuutalbum In A Perfect World uit. Vervolgens stond de band op Pinkpop, Pukkelpop én Lowlands 2013. Dit jaar zijn ze weer van de partij tijdens Pinkpop: op maandag 9 juni gaven zij op de 3FM-stage acte de présence!
Kodaline - 'One Day' live @ 3FM op Pinkpop
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Kodaline in 3 On Stage
De intieme liedjes van Kodaline lenen zich als geen ander voor een sessie in de 3 On Stage-container. De band speelde daar voor een select gezelschap niet alleen hun nieuwe single 'One Day', maar ook 'Love Like This' en 'All I Want'.
Kodaline - 'One Day'
Kodaline - 'Love Like This'
Kodaline - 'Al I Want'
Foto's Kodaline op Pinkpop
Zie je geen fotoslide op je mobiel? Klik dan hier voor de albums
Gerelateerd

3FM nieuws
Voor welke Pinkpop-artiest kies jij? Je kunt er maar één tegelijk zien
3FM nieuws
JADE over haar eerste solo-tour: “Zelfs rocksterren zitten gewoon met een theetje!”
3FM nieuws
Pinkpop-directie Tirsa Creusen en Ide Koffeman blikken vooruit: “The Cure wilde per se op Pinkpop spelen”
3FM nieuws
Niek Murray vertrekt bij Pinkpop