3FM nieuws
Nothing But Thieves als snelle vervanger: "Playing live is our lifeblood"
- Nieuws
- Nothing But Thieves als snelle vervanger: "Playing live is our lifeblood"
Nothing But Thieves vervangt Sam Fender als headliner op Down The Rabbit Hole. Op zondagavond neemt Nothing But Thieves last minute de plek in van Sam Fender als headliner op Down The Rabbit Hole. Fender moest helaas afzeggen vanwege ziekte, net als eerder dit weekend op Rock Werchter in België, waar hij werd vervangen door Nothing But Thieves. Festivalbezoekers moesten even in spanning afwachten, maar zondagmiddag kwam het goede nieuws: de in Nederland geliefde band Nothing But Thieves werd aangekondigd als waardige vervanger.
Last minute
De een stond in de supermarkt, een ander was pasta aan het maken en weer iemand stond in de kroeg toen de leden van Nothing But Thieves het telefoontje kregen: of ze als headliner wilden optreden op de zondagavond van Down The Rabbit Hole.Het antwoord? "Alright, fuck it, yeah". Op vrijdagavond om 20:00 uur werden ze gebeld, zaterdagavond om 20:00 uur stonden ze al op Rock Werchter, en dan zouden ze zondagavond in Beuningen moeten spelen. "Well, that’s impossible, that’s not working". Maar… twee biertjes later werd het tóch een: "Well, maybe… what’s the fee?"Festival FOMO
Nothing But Thieves is dit jaar eigenlijk niet aan het touren, ze nemen een pauze. Toch zijn ze op verrassend veel festivals te vinden, simpelweg omdat ze er zo van genieten. En zoals ze zelf zeggen: ze hebben er “mega FOMO” van. Die maybe verandert dan ook al snel in een: "Alright, fuck it, yeah". Want zoals frontman Conor het treffend zegt: "Playing live is in our lifeblood, really". Was je er niet bij? Of wil je nóg een keer genieten? Check hieronder meer van Nothing But Thieves.Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Ster advertentie
Ster advertentie



