Wereldrecord actie in Landgraaf voor Spieren voor Spieren
€ 7.386,00
Op 22 december gaat Jeroen van der Linden, ook wel bekend van o.a. 20 km koprollen en 5,8 km handstand lopen, de ultieme uitdaging aan op de Wilhelminaberg in Landgraaf: een wereldrecordpoging om maar liefst 20.000 traptreden te beklimmen. Zijn doel is helder en groots: 20.000 euro ophalen voor de 20.000 kinderen in Nederland met een spierziekte.
Wat deze actie écht bijzonder maakt, is dat Jeroen bij elke klim
een kind op zijn rug zal dragen. Dit is niet alleen een fysieke verzwaring van zijn prestatie, maar vooral een krachtige symbolische daad.
Hij gaat keihard strijden maar hun wilskracht brengt hem naar boven. En trede voor trede stappen ze samen naar een beter vooruitzicht!
Sponsoren
Rens & jennifer
€ 30,00
Wij zijn Slide
€ 1.341,00
RESPECT voor Jeroen en zijn crew maar ook voor onze danskids en hun broertjes en zusjes die op zijn rug de 500 treden trotseerden. WOW!
Jerrel en Claudette
€ 50,00
Zeker de moeite op zo een goeddoel te steunen.....Zoals wij in het Surinaams zeggen: Soso lobi nanga lespeki ❤️👍
Diana
€ 15,00
Mooie prestatie
Steun deze actie!
Jeroen Jesse IUDK
€ 15,00
Goede gedaan, Jeroen
Familie Van Sprundel
€ 30,00
Geweldige actie Jeroen!
Rianne
€ 10,00
Acupunctuur Parkstad
€ 200,00
Veel succes en geweldig dat je deze actie hebt opgezet!
