Kerstviering Jenaplanschool Heerde
€ 2.134,00
Alle kinderen van Jenaplanschool Heerde komen in actie voor kinderen met een metabole ziekte én hun gezinnen.
In het bijzonder een leerling van onze school en haar gezin. Zij heeft de metabole ziekte: MCADD. Een stofwisselingsziekte waarbij vetten niet goed omgezet worden in energie. Als zij niet goed eet, ziek is of moet braken kan het gevaarlijk zijn voor haar. Ze krijgt dan een laag suikergehalte in haar bloed en daar kan zij erg ziek van worden. Regelmatig moet ze naar het ziekenhuis voor controles en onderzoeken. Omdat deze onderzoeken zó belangrijk zijn komen wij als Jenaplanschool Heerde in actie!
In de week voor onze kerstviering komen alle kinderen van onze school in actie. Er worden onder andere lege flessen/blikken ingezameld, kerstkaarten gemaakt, happy kerststones, kerstkaarsen, kerststerren en kersttruien ontworpen. Daarnaast bereiden kinderen een kerst- bingo en concert voor.
Op de viering zelf op 18 december verkopen de kinderen wat zij hebben gemaakt voor een vrijwillige bijdrage, maken het bedrag bekend van de flesseninzameling en kunnnen ouders/verzorgers, maar ook buurtbewoners en andere betrokkenen genieten van verschillende muzikale optredens tijdens het Kerstconcert. Deze wordt geopend door ons eigen ‘Jenaplanschool Heerde koor’ o.b.v. Meester Marten. Ook kunnen er plaatjes worden aangevraagd en kan er warme chocolademelk gedronken worden.
Kortom samen zetten wij ons in om geld in te zamelen voor Metakids... Samen kunnen we het verschil maken! Steun de actie van de kinderen van Jenaplanschool Heerde.
Sponsoren
Arjan&Minet Horst
€ 15,00
Toppers ….
Rosanne
€ 15,00
Topppers dat jullie dit allemaal goed!
Froukje de Vos
€ 521,00
Lege flessen donatie en contant geld kerstviering school.
Fam Bijsterbosch
€ 10,00
Goed gedaan kinderen
Steun deze actie!
Jens
€ 10,00
G.Put
€ 10,00
Rick en Elise kommer
€ 5,00
Lekkere koekjes gekocht Ook hebben wij enorm veel flessen opgehaald Super trots op iedereen
Marianne
€ 25,00
Wat een goede actie en wat een fijne avond!! Goed georganiseerd. Top!!