Naar homepage
Inloggen
Wieringerwerf

Jaro en Dani: Wieringerwerf in actie

Streefbedrag
€ 2.850,00
caret down

€ 2.870,00

Ons leven stond op z'n kop toen we in 2016 te horen kregen dat Jaro, toen 3 jaar, een metabole ziekte heeft. Een paar maanden later, in 2017, kregen we dezelfde diagnose voor Dani, toen een paar maanden oud.

We zijn nu jaren verder, maar toch blijven er nog veel onzichtbare zorg en
zorgen. De ziekenhuisbezoeken, onderzoeken en opnames, de wekelijks bezoekjes aan de fysiotherapeut, de dagelijkse medicatie om 07.00, 18.00 en 00.00 uur, de vermoeidheid, het verdriet om niet mee te kunnen doen. Het maakt ze allemaal anders dan anderen. En op deze leeftijd voelen ze dat ook meer dan ooit.

Metabole ziekten zijn de meeste dodelijke ziekten onder kinderen in Nederland. Maar bijna niemand weet het. Vaak wordt een ziekte te laat herkend of is behandeling niet mogelijk. Veel kinderen halen hun eerste verjaardag niet eens. Jaro en Dani behoren tot de 15% van de kinderen waar gelukkig een behandeling voor is. Maar we gunnen dit natuurlijk alle kinderen met een metabole ziekte.

Op zaterdag 21 december staat de winkelstraat van 12.00 tot 15.00 uur in het teken van 3FM Serious Request.

  • Bezoek van de kerstman, die wat lekkers komt uitdelen
  • Loterij met prachtige prijzen, mede mogelijk gemaakt door de middenstand en winkeliers.
  • Verkoop van Zappy stones, gemaakt door Kindcentrum de Terp. Meer
    informatie op Zapp in actie voor 3FM Serious Request - Zapp
  • Verkoop kersthangers, gemaakt door Kinderopvang Hollands Kroon
  • Inpakservice voor al je kerstcadeaus
  • Warme chocolademelk
  • Patat

De opbrengst van deze dag gaat volledig naar Metakids.

Petra Ehringfeld

Actievoerder

Deel deze actie

facebookF

Deel op Facebook

X

Deel op X

whatsapp

Deel op Whatsapp

Sponsoren

Rebecca Brouwer

|

€ 10,00

Geen bericht ingevuld.

Diana van Leeuwen

|

€ 10,00

Geen bericht ingevuld.

Marcel en Brita de Groot

|

€ 23,00

Indrukwekkend om de verhalen te lezen en te horen. Jullie kunnen echt trots zijn op de jongens!! En alle respect voor jullie als ouders.

Chantal Chardet

|

€ 15,00

❤️🙏🏽

Steun deze actie!

Opbrengst statiegeld en collecteblikken

|

€ 387,00

Geen bericht ingevuld.

Eloy

|

€ 30,00

Jullie zijn kanjers!

Marije van der Velde

|

€ 5,00

Geen bericht ingevuld.

Saskia Jansen

|

€ 10,00

❤️