Tweede #1 Sigma in UK, album The Script aan kop

  1. Nieuwschevron right
  2. Tweede #1 Sigma in UK, album The Script aan kop

Sigma heeft met hun single ‘Changing’ de nummer 1 te pakken in de UK Chart. In de albumlijst gaat het nieuwe album van The Script aan de leiding.

Cameron Edwards en Joe Lenzie hebben met ‘Changing’ hun tweede nummer 1-hit van dit jaar te pakken in het Verenigd Koninkrijk. Sigma stonden in april ook al op de eerste plek met ‘Nobody To Love’. Opvoger ‘Changing’ is een samenwerking met zangeres Paloma Faith. Zij stond nog niet eerder op nummer 1 in de UK Chart. Wel scoorde Faith al zes hits in de UK, waarvan ‘Picking Up The Pieces’ (2012) en ‘Only Love Can Hurt Like This’ (2014) de zevende plaats bereikten. Die laatste track staat overigens op A Perfect Contradiction, het huidige album van de zangeres. Dat album staat overigens in de top 5 van meest verkochte albums van dit kalenderjaar.

Professor Green

Sigma en Paloma Faith blijven Calvin Harris en Lilly Wood & The Prick voor. Verder moet Professor Green het doen met ‘maar’ een vierde plaats. Halverwege de week was hij nu met Sigma in de race om de eerste plek. Zijn nieuwe single ‘Lullaby’ is een samenwerking met Tori Kelly en moet het deze week doen met een tweede plaats.

‘Lullaby’ is de leadsinge van Green’s nieuwe album Growing Up In Public. Het is de vierde hit van Professor Green die de beste vijf van de UK Chart haalt, voor Kelly is het de eerste keer. In 2011 stond de rapper zelfs op nummer 1 met ‘Read All About It’. Emeli Sandé hielp hem hierbij en scoorde later een wereldhit met haar eigen versie van het nummer.

Single top 10

01 ( – ) ‘Changing’ – Sigma & Paloma Faith
02 (01) ‘Blame’ – Calvin Harris & John Newman
03 (02) ‘Prayer In C (Robin Schulz remix) – Lilly Wood & The Prick
04 ( – ) ‘Lullaby’ – Professor Green & Tori Kelly
05 (04) ‘Shake It Off’ – Taylor Swift
06 (03) ‘I’m Not The Only One’ – Sam Smith
07 (05) ‘Black Widow’ – Iggy Azalea & Rita Ora
08 (08) ‘Superheroes’ – The Script
09 (09) ‘Rude’ – MAGIC!
10 (20) ‘Blame It On Me’ – George Ezra

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Derde #1-album The Script

No Sound Without Silence is het derde album van The Script dat de nummer 1-positie bereikt in de Britse albumlijst. In 2008 deden ze dat de eerste keer met hun debuutalbum The Script en in 2010 met Science & Faith. Van het nieuwe album van de Ierse band belandde hitsingle ‘Superheroes’ al op een derde plek in de UK Chart.

Duetten en partners

The Script houdt Barbra Streisand deze week achter zich in de race om de eerste plek. Partners, het duetalbum van de zangeres, komt binnen op nummer 2. Net als in de Nederlandse albumlijst overigens, maar daar moet Streisand Jan Smit voor zich houden en staat The Script op een derde plaats. Op het album van de zangeres zijn duetten te horen met onder meer Lionel Richie, Michael Bublé, John Legend en Elvis Presley. In 2002 bracht ze ook al een album met duetten uit, met de originele titel Duets.

Album top 10

01 ( – ) ‘No Sound Without Silence’ – The Script
02 ( – ) ‘Partners’ – Barbra Streisand
03 (01) ‘In The Lonely Hour’ – Sam Smith
04 ( – ) ‘X’ – Chris Brown
05 (03) ‘X’ – Ed Sheeran
06 (05) ‘Wanted On Voyage’ – George Ezra
07 ( – ) ‘World On Fire’ – Slash
08 (04) ‘Royal Blood’ – Royal Blood
09 ( – ) ‘Bulletproof Picasso’ – Train
10 ( – ) ‘The Balcony’ – Catfish & The Bottlemen

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Tim Cox
Mega Top 50 specialist internationale charts

Ster advertentie
Ster advertentie