Primeur nieuwe Heavylight!

  1. Nieuwschevron right
  2. Primeur nieuwe Heavylight!

Herman is zo'n beetje de ontdekker van Heavylight. Daarom kreeg hij ook de primeur van de nieuwe single in zijn programma!

Al vanaf dag 1 is Herman Hofman fan van Heavylight, de band bestaande uit Allart, Dylan, Sander en Jerry. En hij niet alleen! De band speelde vorig jaar al op de KX Radio Samenzwering in Tilburg, de eerste single 'Hey' werd Freakandel Speciaal en ook 'Any Moment Now' werd vaak gedraaid. Coldplay tipte de band op de site, en de naamsbekendheid van de band werd steeds groter door de airplay op verschillende Nederlandse radiostations.

Toch werd het na de eerste twee singles een aantal maanden stil, maar dat bleek vooral voor de buitenwereld zo te zijn. Achter de schermen wordt hard gewerkt aan het debuutalbum. Aanstaande vrijdag, op valentijnsdag komt de derde single van de band uit, All For Me.

Omdat Herman niet tot vrijdag kon wachten, belde hij vanmiddag op KX Radio zanger Allart op, om toch alvast even een kleine preview te krijgen van de single. Het was via telefoon, dus de kwaliteit is niet al te best, maar hè, het is het eerste geluid van nieuw werk! Aanstaande vrijdag hoor je de hele single op KX Radio.

Ster advertentie
Ster advertentie