Nieuw in de Mega Top 50: Oliver Heldens 'Gecko'

  1. Nieuwschevron right
  2. Nieuw in de Mega Top 50: Oliver Heldens 'Gecko'

Een track maken met een reptiel erin, het kan heel succesvol zijn. 'Gecko' van Oliver Heldens is nieuw op nummer 42!

Als er één muziekstijl is waarin Nederland goed aan de weg timmert, dan is het wel het dj-vak. Oliver Heldens is de volgende succesvolle dj/producer. De achttienjarige Rotterdammer komt met ‘Gecko’ onder Tiësto’s vleugels vandaan.
Want daar zat ie wel onder namelijk: Heldens brengt zijn muziek uit op het Musical Freedom-label van Tiësto. Hij heeft al heel wat remixen op z’n naam staan en bouwde daar het afgelopen jaar heel wat credits mee op in de dancewereld. Zo maakte hij al een populaire remix van ‘Animals’ van Martin Garrix en werd hij persoonlijk benaderd door niemand minder dan Robin Thicke voor een remix van diens ‘Feel Good’.
Vorige maand kwam Heldens’ doorbraak, toen hij in Antwerpen en Amsterdam in het voorprogramma stond van de Zweedse topper Avicii. De track ‘Gecko’, die al een paar maanden uit was, wordt nu écht opgepikt door radio en publiek en het levert Oliver een Mega Top 50-debuut op.
Een gekko is overigens een soort van hagedis, die in alle warme streken van de wereld voorkomt. Er zijn zo’n veertienhonderd verschillende soorten bekend. De gekko van Oliver Heldens komt op 10 binnen in de Mega-reptielen top 10. Die ziet er nu als volgt uit:

1 Schnappi Das kleine Krokodil 29-jan-05 1 (3x)
2 Culture club Karma chameleon 01-okt-83 1 (1x)
3 Snappie De kleine krokodil 05-feb-05 2
4 R. Kelly & Big Tigger Snake 06-sep-03 10
5 Elton John Crocodile rock 02-dec-72 11
6 Duran Duran Union of the snake 05-nov-83 17
7 Teddybears STHLM Cobrastyle 11-sep-04 28
8 Lloyd Cole And The Commotions Rattlesnakes 29-dec-84 31
9 Partners In Kryme Turtle power! 25-aug-90 40
10 Oliver Heldens Gecko 22 mrt 2014 42

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Ster advertentie
Ster advertentie