Nielson’s ‘Sexy Als Ik Dans’ scoort in België
- Nieuws
- Nielson’s ‘Sexy Als Ik Dans’ scoort in België
‘Sexy Als Ik Dans’ van Nielson heeft de nummer 2 bereikt in de Vlaamse Ultratop 50. In de Belgische iTunes stond hij deze week zelfs bovenaan.
Vorige week steeg ‘Sexy Als Ik Dans’ in de derde week al van nummer 10 naar 2 in de Ultratop 50 en nu blijft Nielson dus op die tweede plek staan. Daarmee doet de zanger het beter dan in eigen land. ‘Sexy Als Ik Dans’ bereikte weliswaar de top 10 in de Mega Top 50, maar kwam niet verder dan nummer 9. Voorlopig dan, want deze week staat hij nog gewoon op een tiende positie.
Eerste notering
‘Sexy Als Ik Dans’ is overigens pas de eerste notering in de Vlaamse hitlijst van de zanger die bekend werd door het programma De Beste Singer-Songwriter van Nederland. Hij eindigde als tweede, maar scoorde daarna wel een grote hit met zijn zelfgeschreven nummer ‘Beauty & De Brains’.
Meer Nederlands succes
Naast het succes van Nielson zijn er nog meer Nederlandse artiesten te vinden in de Ultratop 50. Zo staat ‘Home’ van Dotan op nummer 3. Eerder dit jaar stond hij al op nummer 1 in Vlaanderen.
Vorige week kwamen ook ‘All For Nothing’ van Kensington (deze week van 47 naar 49) en ‘Nothing Really Matters’ van Mr. Probz (deze week van 37 naar 24) de lijst binnen. Van die laatstgenoemde stond zijn doorbraak ‘Waves’ begin dit jaar ook al bovenaan de Ultratop 50.
iTunes België
Terwijl hij dus op een tweede plaats staat in de officiële Belgische hitlijst, stond hij deze week in de iTunes-hitlijst van onze zuiderburen wél op nummer 1. En dat werd goed gevierd door Nielson.
JAAAAAAAAAAA NUMMER 1 IN DE BELGISCHE ITUNES!!! Wat ongelooflijk vet dit zeg!! TROTS!!!! #sexyalsikdans http://t.co/VWnY5kcp5B
— Nielson (@NielsonMusic) 29 oktober 2014
Ster advertentie
Ster advertentie