Michiel met Kasabian backstage op Lowlands
- Nieuws
- Michiel met Kasabian backstage op Lowlands


Michiel sprak Kasabian, de dinosauriër van de Britse rockscene, backstage in de bloedhete kleedkamer.
Het was een hete en bezwete bedoeling bij Kasabian en dat was nog voor de band het podium maar gezien hadden. Michiel was bij zanger Tom Meighan in zijn kleedkamer waar het een tropische bedoeling was en Tom was duidelijk oververhit.
Michiel en Tom Meighan in een dampend gesprek
Terwijl de twee samen in de kleedkamer/sauna aan het praten waren, was Michiel zo aardig om Tom te vertellen dat hij ook midden in een watergevecht had kunnen staan. Dat was precies op dat moment aan de gang bij de Alpha-tent, waar Tom later met zijn band hun beestachtige rockshow zou gaan geven.
>> Check hier de beelden van het watergevecht
Rock 'n roll en kids
Live flink rocken doen de mannen graag, weer of geen weer! Pinkpop zat er dit jaar niet in, want Tom is pas vader geworden, maar hij kan het papa zijn en rock 'n roll prima combineren. Ze knallen op het podium nog even hard als weleer, belooft de zanger.
Bekijk het interview
Gerelateerd

3FM nieuws
Lorde, Tyler, The Creator, New Wave en nog veel meer op Lowlands 2026: hier de eerste lading namen
Nieuws
Unseen Heroes: Koen van de Wardt, van Coachella tot in de studio met Maan
3FM nieuws
Antony Szmierek: de grote belofte van de festivalzomer
3FM nieuws
Volg Lowlands 2024 live via 3voor12 en NPO 2 Extra