Eric van Eerdenburg co-host in 3voor12 Radio
- Nieuws
- Eric van Eerdenburg co-host in 3voor12 Radio
Lowlandsdirecteur Eric van Eerdenburg was dinsdagavond 13 augustus te gast in 3voor12 Radio en draaide zijn favoriete platen.

Eric van Eerdenburg vergezelde Roosmarijn 13 augustus drie uur lang in de studio. De festivaldirecteur was co-host in 3voor12 Radio, waar hij zijn favoriete platen draaide en vertelde over het reilen en zeilen van Lowlands.
Eric van Eerdenburg over Lowlands
Hoe wordt het blokkenschema gemaakt? Waarom is Kees van Hondt er dit jaar niet? En hoe gaat de programmering van zo'n festival überhaupt in zijn werk?
Daarover kletste Roosmarijn dinsdag in de uitzending met Eric. En ze hoopte natuurlijk ook te ontfutselen of hij nog bijzondere verrassingen voor ons in petto had voor de éénentwintigste editie van het festival in Biddinghuizen.