Gavin James vertelt bij Giel over zijn moeilijke schooltijd
- Nieuws
- Gavin James vertelt bij Giel over zijn moeilijke schooltijd
"Eén van mijn vroegere pesters kwam ooit naar een optreden, en ik dacht alleen maar: 'haha, fuck you!'"

Gavin James komt uit Dublin, de hoofdstad van Ierland. In Nederland brak hij door met zijn cover van Magnetic Field's 'The Book Of Love'. Hij gaat onwijs lekker in Nederland: morgen komt zijn album uit en er staan nu al 8(!) tracks in de top 100. Donderdagochtend zat hij bij Giel en vertelde daar waar hij door geïnspireerd is: hij is vroeger gepest. Gelukkig is 'ie er alleen maar beter uit gekomen!
Uitverkochte zalen
Hij begon in 2014 goed met twee nummer-1-EP's, gevolgd door het winnen van de titel Song Of The Year tijdens The Choice Music Prizes en de titel Rising Star Artist Award tijdens de Irish Entertainment Awards 2014. Gavin staat voor uitverkochte zalen en tourt met onder andere collega-artiesten Kodaline en James Blunt.
Pinkpop & Sam Smith
In 2015 stond de zanger op Pinkpop én hij maakte dat jaar bekend dat hij in het voorprogramma van Sam Smith staat tijdens zijn American tour. Donderdagochtend hoor je 'm bij Giel in de ochtendshow!
Gerelateerd
3FM nieuws
Dit kan je verwachten van Down The Rabbit Hole 2025: verdwalen in muziek, magie en must-sees3FM nieuws
Paradiso bedreigd met anti-Bob Vylan-banner: ‘Paradiso wijkt niet voor zulke praktijken'3FM nieuws
Pinkpop #livegoals: vooraan bij optredens van Justin Timberlake, Muse en Oscar and the Wolf3FM nieuws
Enes gaat viral bij Camila Cabello concert: "zelfs haar moeder kwam naar me toe"