Sapje #7: Ik vind je lekker!
- Nieuws
- Sapje #7: Ik vind je lekker!
Na dat smerige sapje van vrijdagmiddag was het vrijdagavond 20 december tijd voor een lekker sapje! Ja, dat vind je lekker.

Het zevende sapje alweer voor de heren Giel, Coen en Paul. Je vindt deze sap lekker, het is een lekker ding. Het is zo heet, je legt je tong op je kin. Je vindt het lekker, je verrek je nek. Het is zo lekker, het maakt je helemaal gek. (Met dank aan De Kraaien, want beter goed gejat dan slecht bedacht).
Sapje #7
Een lekker sapje met vezels om lekker door te boosten! Nieuw in dit sapje is de avocado. De avocado is de persoonlijke favoriet van Coen. Alleen bij het woord acocado vliegen de vlekken al in zijn nek, dus die zat weer lekker te smullen!
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Recept van sapje 7
handje bosbessen
¼ limoen
¼ ananas
½ avocado
1 kiwi
1 sinaasappel
mandarijnensap
Bereidingswijze: pers de sinaasappel uit. Gooi het vervolgens samen met de kiwi, meloen en de avocado door de blender. Aanlengen met persensap en klaar is kees!
Gerelateerd

3FM Serious Request
Leo Alkemade komt met dochter Liselot langs in het Glazen Huis
3FM Serious Request
Dit was 3FM Serious Request 2025: samen voor Spieren voor Spieren
3FM Serious Request
Voorbestemd voor de Markt: LUNA & Russo bij 3FM Serious Request
3FM Serious Request
Douwe Bob brengt sfeer en soul op de Markt in Den Bosch