Arie Boomsma belt naar het Glazen Huis
- Nieuws
- Arie Boomsma belt naar het Glazen Huis
De vriendelijkste reus van Nederland belde dinsdag met Coen. Om met zijn zoetgevooisde stemgeluid zijn steun te betuigen en om een lekker veiling-item aan te bieden. Namelijk een half jaar keihard knallen met Arie! In de sportschool dan hè.

Arie is gonna pump you up
Vanaf januari opent Arie B. zijn eigen sportschool, Vondelgym. En nu is Arie zo sportief om een abonnement van een half jaar op de veiling te zetten. De waarde daarvan is zo'n 300 euro, maar de mogelijkheid om samen te zweten Arie is natuurlijk onbetaalbaar!
Houd dus vooral de veiling in de smiezen zodat je keihard kan bieden op dit prachtitem!
De Roze Wildernis
Arie springt al langere tijd in de bres voor de LGBT-gemeenschap in Nederland, met programma's als Uit De Kast. Nu heeft hij een nieuw programma De Roze Wildernis. Daarin trekt Arie met vier homoseksuele jongens en hun vaders door de wildernis van Zuid-Amerika. Hij hoopt zo meer begrip tussen de vaders en hun zonen te kweken.
Ook zo geïnspireerd door Arie?
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM Serious Request
Het laatste Nederlandse optreden van 2 Brothers on the 4th Floor bij 3FM Serious Request
3FM Serious Request
De vijfde tussenstand is €12.288.653,- aan 3FM Serious Request voor Spieren voor Spieren
3FM Serious Request
Line-up met blokkenschema 3FM Serious Request 2025: Bente, Antoon, Kensington, Claude, Bazart, Douwe Bob, Guus Meeuwis en Pommelien Thijs naar Den Bosch
3FM Serious Request
Tweede tussenstand 3FM Serious Request: €5.931.644,-