3FM Serious Request

Kom zelf in actie, ook in 2010

  1. Nieuwschevron right
  2. Kom zelf in actie, ook in 2010
Zet jij ook een actie op om zoveel mogelijk euro's in te zamelen voor Serious Request 2010? Dat kunnen we gebruiken!

Let op! De Kom Zelf In Actie-site is bíjna af, nog even geduld!


Het begint al helemaal te kriebelen, ook al duurt het nog maanden voordat Serious Request 2010 in Eindhoven begint. Niet alleen bij 3FM, maar ook bij jullie. De eerste ideeën voor acties worden opgezet, maar ook volledig uitgedachte plannen belanden bij ons in de mailbox. Nog éven geduld, vanaf begin september kun je jouw actie delen met de wereld, 3FM en het Rode Kruis op de Kom Zelf In Actie-pagina.

Kom Zelf In Actie

Zonder jullie lukt het niet om genoeg euro's in het laatje te brengen voor de stille ramp van dit jaar. Net als vorig jaar kun je op 3FM.nl/komzelfinactie jouw actie aanmaken. Zo kun je 'm onder de aandacht brengen van de wereld en mensen op de hoogte houden van de opbrengst. Allemaal om Kinderen en HIV zoveel mogelijk te helpen. Nog éven geduld, je hebt tot begin september om deze tot in de puntjes te perfectioneren, dan kun je hem indienen op de Kom Zelf In Actie-site.

>> Meer over het doel van Serious Request 2010

Wat ga jij doen?

In de tussentijd zijn wij wel supernieuwsgierig naar de plannen. Heb jij al een idee of volledig uitgewerkt plan voor dé ultieme actie voor het Glazen Huis van 2010 in Eindhoven? Laat het ons weten en deel het in de reacties!
Ster advertentie
Ster advertentie

Gerelateerd