3FM Serious Request

Kane, Caro, GBTTZ en Kensington op eindshow 3FM SR12

  1. Nieuwschevron right
  2. Kane, Caro, GBTTZ en Kensington op eindshow 3FM SR12

De line-up van de 3FM Serious Request 2012 finale is grotendeels bekend, o.a. Kane en Caro Emerald treden maandag 24 december op.

Op kerstavond komen er drie DJ's - na een week lang niet eten, heel veel radiomaken en geld ophalen voor het doel van dit jaar; babysterfte tegengaan - uit het Glazen Huis in Enschede. Zojuist werd bij Giel bekend welke topartiesten de drie DJ's warm zullen onthalen op de finale van 3FM Serious Request. Hij sprak met Dinand van Kane:

Eindshow 3FM Serious Request 2012

Caro Emerald, Kane, Kensington, Ilse de Lange, The Opposites, Bingo Players en Go Back To The Zoo treden maandag 24 december op in Enschede tijdens de officiële afsluiting van de 3FM inzamelingsactie. De finale van 3FM Serious Request wordt live uitgezonden op 3FM, 3FM.nl en op televisie (Ned 3).

Kondig Go Back To The Zoo aan tijdens 3FM Serious Request eindshow

Wil jij Go Back To The Zoo tijdens deze eindshow aankondigen? Dat kan! Het enige wat jij hoeft te doen is de hoogste bieder zijn!

>> Bied op aankondiging GBTTZ

Stille ramp babysterfte

Met 3FM Serious Request zet 3FM zich in samenwerking met het Rode Kruis ieder jaar in voor een stille ramp. De stille ramp die dit jaar centraal staat is de wereldwijde babysterfte die jaarlijks 5,5 miljoen slachtoffertjes maakt.

Kom In Actie voor 3FM Serious Request

Elke euro telt in de strijd tegen babysterfte. Je kunt zelf ook in actie komen om geld op te halen.
>> Maak zelf een actie aan
>> Bied op een item op de veiling
>> Koop leuke spullen in de webshop

Giel maakt eerste namen finale Serious Request bekend

Ster advertentie
Ster advertentie