3FM Serious Request

Klaas bakt koekjes en is bij een megastoelendans

  1. Nieuwschevron right
  2. Klaas bakt koekjes en is bij een megastoelendans

Klaas van Kruistum was zondagochtend in Hengelo te vinden om koekjes te bakken bij Jet, Luus en Anne en ging 's middags stoelendansen op de kerstmarkt.

Vader Eric heeft drie dochters die zich alle drie graag inzetten voor 3FM Serious Request. Klaas ging zondagochtend een kijkje nemen in bakkerij Nollen in Hengelo.

Koekjes bakken voor 3FM Serious Request

Jet (8 jaar oud) speelt gitaar en verzamelt lege flessen voor 3FM Serious Request. Luus (6 jaar oud) knutselt de prachtigste kerstkaarten die ze vervolgens verkoopt. En Anne (10 jaar oud) bakt koekjes. Jam! "De allerlekkerste koekjes in Nederland," volgens Klaas. Paul moest het met een zwaar knorrende maag aanhoren.

Stoelendansen met Klaas

In de middag bezocht hij een wel heel ludieke actie. Klaas was op een kerstmarkt waar een megastoelendans werd gehouden.

Meer dan honderd mensen hadden zich verzameld om tegen betaling mee te doen aan de stoelendans en Klaas ging daarbij ook even achter de draaitafel staan. Met de actie is inmiddels al meer dan vijftienduizend euro opgehaald.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Help Klaas!

Wil jij een dag mee door het land om te helpen bij de leukste acties van Serious Request met Klaas van Kruistum, meld je dan nu aan!
>> Help Klaas met de acties in het land
>> Wat heeft Klaas al gedaan in het land?

Ster advertentie
Ster advertentie