En toen stond Emile Roemer op de stoep
- Nieuws
- En toen stond Emile Roemer op de stoep
Emile Roemer was vanuit Den Haag gekomen om 3FM Serious Request te steunen. En natuurlijk kwam hij niet met lege handen!

In Den Haag hebben de politici al een paar dagen kerstvakantie, genoeg tijd om wat geld bij elkaar te harken en een vette cheque naar het Glazen Huis te brengen. Emile Roemer kwam namens de SP een dikke cheque brengen!
Rocken met Roemer
Het was voor Emile niet de eerste keer dat hij op bezoek was in het Glazen Huis. In Leiden trok de leider van de SP ook al een keer aan de bel. Ook toen kwam Roemer natuurlijk niet met lege handen. Verder bewees Roemer net als toen dat niet alle politici grijze muizen zijn. Voor de cheque wilde hij graag Metallica met 'Nothing Else Matters' horen.
Roemers veilingitems voor 3FM SR13
Roemer heeft ook nog twee items voor de 3FM Serious Request veiling! Je kunt een dagje met hem eten en een persoonlijke rondleiding krijgen door het Tweede Kamergebouw. Klinkt dat iets te stoffig voor je? Roemer biedt zichzelf ook aan als DJ. Wil jij Roemer plaatjes horen draaien? Bied hier dan op op de 3FM Serious Request veiling!
Gerelateerd

3FM Serious Request
Download de 3FM Serious Request kleurplaat
3FM Serious Request
SR25: Matthijs (17) en Eline (13) hebben dezelfde spierziekte, maar de impact is voor beide anders
3FM Serious Request
SR25: Freya (12) danst nog bijna elke dag, ondanks haar spierziekte
3FM Serious Request
Line-up 3FM Serious Request 2025: o.a. Bente, Antoon, Kensington, Claude, Bazart, Douwe Bob, Guus Meeuwis en Pommelien Thijs naar Den Bosch