Kom In Acties luisteraars leveren voorlopig 914.130 euro op
- Nieuws
- Kom In Acties luisteraars leveren voorlopig 914.130 euro op
Jullie zijn geweldig! Al die mensen die zelf acties organiseerden voor 3FM Serious Request sprokkelden tot nu toe dik negen ton bij elkaar!

Holy! De hele week horen we 'Santa' Klaas van Kruistum al van die funky updates verzorgen vanuit het callcenter, maar op de laatste dag had hij een hele fijne boost voor Gerard.
Superacties van luisteraars
Je kunt je eigen verdiende euro's door de brievenbus gooien, maar je kunt het ook iets groter aanpakken. Veel mensen organiseerden een eigen actie om geld in te zamelen voor 3FM Serious Request. Van koekjes bakken tot aan afwassen en ga zo maar door. Die acties kon je doorgeven via de Kom In Actie site.
2311 acties leveren €914.130 euro op
Dat hele feest leverde tot nu toe al ruim negen ton op! Da's een schitterend bedrag, zeg!
Santa Klaas maakt live vanuit het callcenter de stand bekend
Kom zélf nog in actie
Heb jij je actie nog niet op de site gezet? Of wil jij op deze laatste dag nog snel een plaat aanvragen? Niets houdt je tegen en het kan gewoon via het internet. GO!
Gerelateerd

3FM Serious Request
SR25: Voor Lanah (6) kan een kleine verkoudheid haar fataal worden
3FM Serious Request
3FM Serious Request-veiling geopend: speel mee in het sterrenteam van de benefietwedstrijd
3FM Serious Request
SR25: Stijn (2) overleed aan zijn spierziekte, nu is er een medicijn voor ontwikkeld
3FM Serious Request
Line-up 3FM Serious Request 2025: o.a. Bente, Antoon, Kensington, Claude, Bazart, Douwe Bob, Guus Meeuwis en Pommelien Thijs naar Den Bosch