Kom In Acties luisteraars leveren voorlopig 914.130 euro op
- Nieuws
- Kom In Acties luisteraars leveren voorlopig 914.130 euro op
Jullie zijn geweldig! Al die mensen die zelf acties organiseerden voor 3FM Serious Request sprokkelden tot nu toe dik negen ton bij elkaar!

Holy! De hele week horen we 'Santa' Klaas van Kruistum al van die funky updates verzorgen vanuit het callcenter, maar op de laatste dag had hij een hele fijne boost voor Gerard.
Superacties van luisteraars
Je kunt je eigen verdiende euro's door de brievenbus gooien, maar je kunt het ook iets groter aanpakken. Veel mensen organiseerden een eigen actie om geld in te zamelen voor 3FM Serious Request. Van koekjes bakken tot aan afwassen en ga zo maar door. Die acties kon je doorgeven via de Kom In Actie site.
2311 acties leveren €914.130 euro op
Dat hele feest leverde tot nu toe al ruim negen ton op! Da's een schitterend bedrag, zeg!
Santa Klaas maakt live vanuit het callcenter de stand bekend
Kom zélf nog in actie
Heb jij je actie nog niet op de site gezet? Of wil jij op deze laatste dag nog snel een plaat aanvragen? Niets houdt je tegen en het kan gewoon via het internet. GO!
Gerelateerd

3FM Serious Request
Toegankelijkheid 3FM Serious Request 2026
3FM Serious Request
Lees hier alles over 3FM Serious Request 2026
3FM Serious Request
Dit was de allerlaatste dag van 3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request
Podiumprogramma 3FM Serious Request vanavond gaat niet door: bekendmaking eindstand te volgen via schermen en gebruikelijke kanalen