Tien promotietips voor jouw actie
- Nieuws
- Tien promotietips voor jouw actie
Een mooie manier om geld op te halen bedacht? Met deze promotietips zet breng je jouw actie nog beter in kaart.

Het is belangrijk dat mensen van jouw actie horen. Op die manier haal je nog meer geld op om de kindersterfte door diarree tegen te gaan. Laat iedereen weten wat jouw actie is, met wie je die uitvoert en waar de actie plaatsvindt. Hieronder tien handige promotietips.
>> Download de Kom In Actie-handleiding
1. Actiepagina
Verwijs potentiële donateurs door naar je persoonlijke actiepagina
2. Up to date
Zorg dat je actiepagina up to date blijft voor bezoekers.
3. Persoonlijk
Vertel waarom de actie die je voert voor jou zo belangrijk is. Dat maakt het persoonlijker en trekt meer mensen aan.
4. Social Media
Twitter en Faceook zijn plaatsen om in een klap veel mensen te bereiken. Link je actiepagina daarom aan je Twitter- en Facebookaccount.
5. Poster
Zet jouw actie op de Steun 3FM serious Request Poster en hang 'm op. De poster kun je vinden in de Kom In Actie-handleiding.
6 Thermometer poster
Geef aan hoeveel geld ja al hebt opgehaald met de thermometer. Een fijne stimulans om de meter tot de top te vullen!
7. Voorbeeldcheque
Het is belangrijk dat je het eindbedrag van je actie communiceert. Dit kan met een voorbeeldcheque.
8. Logo
Gebruik het 3FM Serious Request logo op elke geschikte plaats. Bijvoorbeeld onderaan een email over jouw actie.
9. Donatiebox
Op 3fm.nl/kominactie kun je een donatiebox bestellen. Met deze box zamel je geheel in stijl geld in.
10. Top Tip
Vraag iedereen om je te helpen en mee te denken over de uitvoering van je actie. Samen bereik je meer dan alleen.
- Maak zelf je actie aan via 3fm.nl/kominactie
- Inspiratie nodig? Check alvast een aantal leuke acties in Utrecht, Drenthe, Zeeland en Overijssel.
- Iets tofs bedacht? Misschien komen een DJ en rayonhoofd jou dan wel op zoeken tijdens de Elfprovinciëntocht van 7 t/m 17 december.
- Alles en nog veel meer vind je terug in de Kom In Actie-handleiding.
Gerelateerd

3FM Serious Request
SR25: Voor Lanah (6) kan een kleine verkoudheid haar fataal worden
3FM Serious Request
Schransen voor het goede doel: Joey en Malou eten 11 Bossche Bollen voor 3FM Serious Request
3FM Serious Request
SR25: Matthijs (17) en Eline (13) hebben dezelfde spierziekte, maar de impact is voor beide anders
3FM Serious Request
Download de 3FM Serious Request kleurplaat