Roemer has it! En wil Foo Fighters horen
- Nieuws
- Roemer has it! En wil Foo Fighters horen
Emile Roemer heeft gecollecteerd, bracht een veilingitem langs en vroeg 'Bridge Burning' van Foo Fighters aan

SP-kamerlid Emile Roemer heeft al vaker aangegeven dat hij wel van een stevige portie rock houdt, en hij kwam langs in het Glazen Huis om dat opnieuw te bewijzen! Hij ging hoogstpersoonlijk met de collectebus langs zijn SP-collega's en haalde een mooi bedrag van 1850 euro op. Daar wilde hij graag 'Bridge Burning' van Foo Fighters voor horen en die draaide Gerard Ekdom natuurlijk graag voor hem.
Bieden op rondleiding door Tweede Kamer
Maar dat was nog niet alles, Emile Roemer heeft ook laten weten dat hij iemand aan de hand zal nemen door de Tweede Kamer in Den Haag. En dat wordt niet zomaar iemand, dat wordt natuurlijk iemand die daar heel veel geld voor over heeft! Ga dus snel naar de 3FM Serious Request-veiling en sleep die dat met Roemer binnen!
>> Bied op een rondleiding van Emile Roemer door de Tweede Kamer
Roemer has it nog steeds
Ook in 2011 kwam Emile Roemer langs in het Glazen Huis om de dj's een hart onder de riem te steken. Toen belde hij aan terwijl 'Rumour Has It' draaide van Adele en bracht hij een cheque mee van 1920 euro namens de gehele SP. Luister hier het fragment van toen terug.
Gerelateerd

3FM Serious Request
€18.423.566,- is de eindstand van 3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request
Riyad en M'hamed laten zien hoe je altijd positief kan blijven ondanks SMA
3FM Serious Request
Matthijs en Eline: zo anders kan een spierziekte tot uiting komen
3FM Serious Request
Vier kerst samen bij 3FM Serious Request live met Frans Duijts, Berget Lewis en NONCHELANGE