3FM Serious Request

Serious Retweets: twitteren voor het Glazen Huis

  1. Nieuwschevron right
  2. Serious Retweets: twitteren voor het Glazen Huis
Ferry van den Broek is student communicatie en bedacht een hip, happening, social media-ding: Serious Retweets. Michiel Veenstra is al follower.Het duurt nog even voordat we tegen kerst het Glazen Huis opbouwen op de Markt in Eindhoven, maar voor sommigen kan het niet vroeg genoeg beginnen. Student communicatie Ferry van den Broek is nu al bezig met zijn actie voor Serious Request 2010: Serious Retweets.

Serious Retweets

Wat houdt dat precies in dan? Dat kan Ferry het beste zelf uitleggen op zijn site:

'Via Twitter proberen we zoveel mogelijk followers te verkrijgen. De followers worden gevraagd om minimaal €10,- te doneren. Ook worden de followers gevraagd om berichten te re-tweeten die geplaatst worden zodat we meer followers krijgen. Hoe meer followers, hoe meer er gedoneerd wordt aan het Glazen Huis 2010.'

Michiel Veenstra support Serious Retweets



Bij Giel in de ochtendshow

In de ochtendshow van Giel legde hij hoogstpersoonlijk uit hoe de vork in de twittersteel zit. Luister het fragment en lees voor meer info alles op de site van Serious Retweets. Doel is een ton op te halen en daar kunnen jullie bij helpen. Go for it!

Ster advertentie
Ster advertentie