Ode To The Bouncer weekcompilatie
- Nieuws
- Ode To The Bouncer weekcompilatie
Surprise! De mannen achter 'Ode To The Bouncer' belden even naar het Glazen Huis en gaven de DJ's de zo nodige energieboost.

'Hello, who is this?' vroeg Gerard. Het was Goldie Foxx van de Studio Killers van 'Ode to the Bouncer'! WOEHOE! Gerard, starstruck, was overdonderd en supergelukkig met de lieve woorden en enige uitleg over de band en de mysterieuze bandleden.
Studio Killers - Ode To The Bouncer
Goldie Fox belde even om de DJ's een hart onder de riem te steken. Ook had de band een veilingitem: speciaal origineel artwork van zangeres Cherry, het aantrekkelijkste lid van de virtuele band.
Gerard kende de tekst uit zijn hoofd (natuurlijk!) en zijn playbackmodus sloeg dan ook steevast aan wanneer het nummer gedraaid werd. Check het onderste filmpje voor de weekcompilatie van 'Ode To The Bouncer'.
Gerelateerd

3FM Serious Request
€18.423.566,- is de eindstand van 3FM Serious Request 2025
3FM Serious Request
Tweede tussenstand 3FM Serious Request: €5.931.644,-
3FM Serious Request
Goldkimono brengt zon naar 3FM Serious Request
3FM Serious Request
Oeteldonk schittert op zijn hardst met Ad en Caroline Siemons: 'Ooit' tijdens 3FM Serious Request