3FM nieuws

RHCP druk met nieuwe album

  1. Nieuwschevron right
  2. RHCP druk met nieuwe album


Drummer Chad Smith van de Red Hot Chili Peppers heeft de eerste details over het nieuwe album bekend gemaakt.

In juli duiken de Red Hot Chili Peppers weer de studio in om hun volgende album op te nemen. Dat vertelde drummer Chad Smith in een interview met Musicradar.com.

Tiende album

Het is alweer het tiende album voor de band en wederom is topproducer Rick Rubin nauw betrokken bij de opnames. Chad zegt dat de band als zo'n twintig tracks klaar heeft om op tape te zetten. Dat wordt nog schiften voor de mannen.

De eerste zonder John Frusciante

Dit wordt het eerste album van de Peppers zonder gitarist John Frusciante, die niet lang geleden werd uitgeroepen tot de beste gitarist van de afgelopen 30 jaar. Josh Klinghoffer neemt zijn plek over en doet volgens Chad een behoorlijke creatieve duit in het zakje bij het nieuwe album. Natuurlijk speelt hij gitaar, maar hij gaat ook zingen, schrijven en het keyboard bemannen. Met zo'n multitalent zit het wel goed met dat nieuwe album.

Ster advertentie
Ster advertentie