Jacqueline Govaert kondigt optredens aan
- Nieuws
- Jacqueline Govaert kondigt optredens aan


Jacqueline Govaert brengt binnenkort nieuw werk uit en kondigde woensdag 16 oktober drie optredens aan.
Nadat Jacqueline Govaert vanaf 1997 deel uitmaakte van de band Krezip ging het hard met haar muzikale carrière. De band stond meerdere keren op Pinkpop, trad op voor volle concertzalen en won meerdere Awards. De bandleden kondigden in 2009 aan dat ze gingen stoppen.
Jacqueline gaat solo
De afscheidstournee van Krezip, die in de zomer van 2009 uitmondde in twee uitverkochte Heineken Music Halls, was nauwelijks achter de rug of de eerste soloplaat van frontvrouw Jacqueline Govaert, Good Life, lag al in de schappen. Jacqueline over deze periode:
"Ik ging gewoon door. Puur op adrenaline. En daarna had ik een gevoel van "en nu?""
Jacqueline Govaert kondigde optredens aan
Jacqueline kondigde woensdag 16 oktober aan dat ze eind 2013, bijna drie jaar na het uitkomen van haar eerste soloplaat, weer drie kleine, intieme, solo-optredens gaat geven.
18 december: Leeuwenberghkerk, Utrecht
19 december: De Duif, Amsterdam
21 december: De Kapel, Eindhoven
Teaser nieuw werk Jacqueline Govaert
Gerelateerd

3FM nieuws
The Weeknd After Hours Til Dawn Tour: dit kun je verwachten van het concert
3FM nieuws
SOFI TUKKER bouwen niet alleen een feestje op het podium, maar ook in de golfkar
3FM nieuws
Bente belandt middenin watergevecht tijdens Pinkpop
3FM nieuws
Royel Otis over Nederlandse fans: "We love you so Dutch"