Valerius live bij Giel
- Nieuws
- Valerius live bij Giel


De Amsterdamse band Valerius stond donderdagmorgen 26 juni live op De Speelplaats bij Giel.
Valerius is een Amsterdamse band die in 2007 wordt uitgeroepen tot 3FM Serious Talent en in 2009 nog eens die status krijgt toegekend wanneer de single 'She Doesn't Know' wordt uitgebracht. Vanaf dat moment gaat het balletje pas echt rollen voor Valerius. Het resulteert in het titelloze debuutalbum, dat in maart 2010 verschijnt.
Valerius in Indonesië
'She Doesn't Know' doet het niet alleen goed op de Nederlandse radio, maar wordt ook een nummer 1-hit in Indonesië. Het debuutalbum van Valerius verschijnt ook daar en de band tourt in Indonesië.
Valerius live bij Giel
De nieuwe plaat van Valerius heet Marilyn White en kwam onlangs uit. De heren waren begin juni nog te gast bij Klaas in JouwWeekendFinale en speelden toen de nieuwe single 'So Good'. Ze waren donderdagochtend (27 juni 2013) bij Giel ook zo goed op dreef. Naast 'So Good' deden ze nog een Bastille-cover. De beelden volgen zo snel mogelijk!
Valerius in voorprogramma van Kane
Ze lieten voor het optreden via Facebook weten dat ze tof nieuws te melden hebben. Het is zeker tof nieuws: Valerius is door de mannen van Kane gevraagd om aan het eind van het jaar met ze mee te gaan op hun clubtour!
Valerius - 'So Good'
Valerius - 'True Heart'
Valerius covert 'Pompeii' van Bastille
Valerius gaat mee op clubtour met Kane
Gerelateerd

3FM nieuws
Gotu Jim bouwt een feestje tijdens de 3FM Awards met als verrassing Faberyayo
3FM nieuws
Claude laat het hele publiek springen tijdens de 3FM Awards
3FM nieuws
Wijnand & Jamie reiken eerste 3FM Award uit aan Kensington: Schaal van Rigter voor 'A Moment'
3FM nieuws
NAR in Utrecht is de tweede Club van de Maand bij The Beat op vrijdagavond