3FM nieuws

Winterhits!

  1. Nieuwschevron right
  2. Winterhits!

Het sneeuwt, de schaatsen uit het vet, de kerstversiering van de zolder en de gluhwein staat op het vuur. Welk liedje draai jij daarbij?

Het is officieel nog herfst, maar het vriest en sneeuwt en de Elfstedentocht lonkt aan de horizon. Iedereen heeft plotse trek in snert. Het voelt als winter en dan mag je nadenken over de winterhit van dit jaar.

Kerst

Je kunt je er natuurlijk makkelijk vanaf brengen door een oud kersttliedje te noemen, omdat dat gewoon elk jaar voor jou werkt. Mag best! 'All I Want for Christmas' van Mariah Carey of 'Last Christmas' van Wham weten elk jaar zelfs de meest diepgevroren harten te ontdooien rond Kerst en blijven ook gewoon prachtig.

Maar welk liedje wil je horen als je met je geliefde op een berenvelletje voor de haard ligt met een goede rode wijn en een Frans kaasje binnen handbereik? Is dat misschien Brandon Flowers met 'Only the Young'? Welk liedje draai jij als je sneeuwballen gooit met je vrienden en je daarna opwarmt aan een warme chocolademelk? Iets zoetsappig als Agnes Obel met 'Just So'?

Wat wil je horen?

Of moeten we het juist hebben over die verschrikkelijke maand januari? Je hebt alle blijdschapsstofjes in je hoofd opgemaakt in de feestmaand december -en uiteraard Serious Request- en je ligt uitgeput en depressief op je werk achter je computer. Welk liedje zet jij dan op je koptelefoon? Een mooi liedje om te zwelgen in zelfmedelijden zoals 'Rolling in the Deep' van Adele of juist een uptempo nummer met een flinke beat als 'Barbra Streisand' van Ducksauce om je op te peppen?

Wat wordt volgens jou de Winterhit?

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl