Destiny’s Child reünie op Super Bowl
- Nieuws
- Destiny’s Child reünie op Super Bowl



Beyoncé en haar Destiny's Child bandmaatjes Kelly Rowland en Michelle Williams stonden tijdens de Super Bowl halftime show (3 februari) samen op het podium.
Beyoncé verzorgde zondagavond (3 februari 2013) de halftime show van een van de grootste sportevenementen ter wereld, de Super Bowl, die garant staat voor knallende kijkcijfers. Er gingen van te voren al geruchten dat de dames van Destiny's Child tijdens de show samen zouden optreden. En inderdaad, halverwege Beyoncés set maakten ook Kelly Rowland en Michelle Williams hun entree op het podium.
Medley Destiny's Child live
Het trio deed een korte medley van Destiny's Child nummers waaronder 'Bootylicious' en 'Independent Women' en eindigde met Beyoncés hit 'Single Ladies (Put A Ring On It)'. Bekijk de beelden onder aan het bericht.
Amerikaans volkslied door Alicia Keys
Beyoncé kreeg kort geleden nog veel kritiek op haar vertolking van het Amerikaanse volkslied voor Obama en zijn staf, toen duidelijk werd dat ze het niet live had gezongen. Dit keer waagde ze zich niet aan het lied, maar liet ze dat over aan Alicia Keys. Zij zong het voor de wedstrijd. Hoewel het live was, moest ook Alicia het ontgelden. Het lage tempo van haar vertolking werd niet door iedereen gewaardeerd, bleek uit de reacties op Twitter.
Beyoncé naar Nederland
Een dag na het Super Bowl optreden werd bekend gemaakt dat Beyoncé, na een afwezigheid van vier jaar, terugkomt naar Nederland. Op maandag 22 april staat ze in de Ziggo Dome, Amsterdam. De kaartverkoop voor The Mrs. Carter Show World Tour Starring BEYONCÉ start op vrijdag 8 februari om 11.00 uur.



