Programma Pinkpop 2013 compleet met Will and the People
- Nieuws
- Programma Pinkpop 2013 compleet met Will and the People


Met de toevoeging van Will and the People, Trixie Whitley en La Pegatina is de line-up van Pinkpop 2013 compleet.
De mannen van Will and the People zijn er net als een jaar geleden weer bij in Landgraaf. Will and the People weten hoe je een feestje moet bouwen. Ze braken in 2012 niet alleen op de Converse-stage af, maar gaven ook een dampend verrassingsoptreden in de 3 On Stage Container. Bekijk hier de feestelijke beelden.
La Pegatina en Trixie Whitley zijn er ook bij
La Pegatina stond afgelopen jaar op Lowlands en in 2013 zetten de heren Pinkpop op z'n kop met hun vrolijke super energieke mix van rumba catalana met hier en daar een vleugje ska en scheutje cumbia. En last but not least is ook de Belgisch Amerikaanse Trixie Whitley aan het programma toegevoegd.
Pinkpop 2013
In het totaal zijn er 40 acts bevestigd voor de 44e editie van Pinkpop, waaronder Tom Odell, Kensington en Queens Of The Stone Age. The Killers, Kings Of Leon en Green Day zijn de drie headliners van het festival dat van 14 tot en met 16 juni in Landgraaf plaatsvindt.
>> Check hier de hele line-up van Pinkpop 2013
Lees verder op http://go.3fm.nl/festivals-pinkpop/nieuws-detail/3608/Programma-Pinkpop-2013-compleet-met-Will-and-the-People
Gerelateerd

3FM nieuws
Hoe lief is dit! Harry Styles trakteert op een gratis drankje in Amsterdam als bedankje
3FM nieuws
Deze (ex-) 3FM Talents kun je zien op Pinkpop
3FM nieuws
Slayyyter is de virale popprovocateur die je echt wil kennen
3FM nieuws
Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA - 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026