Gery Mendes in de Xnoizz 1uurService
- Nieuws
- Gery Mendes in de Xnoizz 1uurService
Gery Mendes ging in de nacht van zondag 6 op maandag 7 juli de uitdaging aan in de Xnoizz 1uurService!

Het is een grote uitdaging voor een muzikant: een liedje schrijven in één uur. Dat is de bedoeling in de Xnoizz 1uurService. De titel krijgt de artiest toegeschoven van een 3FM-luisteraar. Na een uur moet deze nieuwe song ook direct op landelijke radio te horen zijn.
Eerder kwamen Tommy Ebben, Bells of Youth en Case Mayfield al langs en Gery Mendes, de man die heerlijke akoestische jazz, soul en hiphop maakt, was in de nacht van zondag 6 op maandag 7 juli aan de beurt.
Gery Mendes in 1uurService
Gery Mendes - 'A Drop Of Fear' in 1uurService
Gery Mendes - 'Memories'
Gery Mendes brengt Caminho uit
Zeven jaar na de release van This Is Not An Album, This Is A Phase presenteert de Rotterdamse zanger Gery Mendes in het voorjaar van 2014 de plaat Caminho. De plaat staat voor de muzikale reis en groei die Gery Mendes afgelopen jaren doormaakte. Caminho is een mix van akoestisch, jazz en hiphop, zoals de track hieronder.
Gery Mendes - 'Back In Two'
Gerelateerd

3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen terug in Groningen tijdens ESNS
3FM nieuws
Stem nu op al jouw favoriete zeroes tracks voor de 3FM Top Zeroes
3FM nieuws
Met ‘Housewife’ heeft Tate McRae de touwtjes in handen en scoort ze de 3FM Megahit
3FM nieuws
RAYE, Mumford & Sons en Blink-182 aangekondigd voor Pinkpop