Beyoncé verbiedt persfotografen tijdens tour
- Nieuws
- Beyoncé verbiedt persfotografen tijdens tour


Persfotografen zijn niet welkom om kiekjes van Beyoncé te komen schieten tijdens haar The Mrs. Carter Show World Tour.
Beyoncé wil niet dat er persfotografen aanwezig zijn tijdens haar concerten. Er is slechts één fotograaf, Frank Micelotta, die gedurende de hele The Mrs. Carter Show World Tour foto's van de zangeres mag maken. Andere persfotografen krijgen geen accreditatie om foto's van de zangeres te maken. Na elk optreden kan de pers een link naar een website krijgen waar de beste foto's van Frank Micelotta op staan.
Beyoncé op Super Bowl
Na Beyoncé's optreden op de Super Bowl werd een aantal weinig charmante foto's van de zangeres op nieuwswebsite BuzzFeed geplaatst. Waarschijnlijk is dat de reden dat persfotografen nu niet zijn toegestaan tijdens haar concerten.
Naar aanleiding van de foto's werd BuzzFeed verzocht de inhoud van het artikel aan te passen.
Beyoncé in Amsterdam
Beyoncé stond op 21 en 22 april in een stijf uitverkochte Ziggo Dome in Amsterdam. Ook daar werden geen fotopassen uitgedeeld aan de pers.
Gerelateerd
3FM nieuws
Frenna, Dylisa, Ronnie Flex en meer: dit zijn de winnaars van de FunX Awards3FM nieuws
Pinkpop #livegoals: vooraan bij optredens van Justin Timberlake, Muse en Oscar and the Wolf3FM nieuws
Bente & BLØF spelen 'Hoe hou ik dit vast' in de 3FM Live Box3FM nieuws
Zo emotioneel zag je Chris Martin nog niet eerder