17 januari: Frontliner en Mr. Wonder live bij B&W
- Nieuws
- 17 januari: Frontliner en Mr. Wonder live bij B&W
Vrijdagnacht vliegen de tofste beats je om de oren! DJ's Frontliner en Mr. Wonder komen dan namelijk langs bij Barend & Wijnand.

Ook voor de uitzending van vrijdag 16 op zaterdag 17 januari hebben Barend en Wijnand weer twee zeer toffe artiesten geregeld! Frontliner en Mr. Wonder komen namelijk langs!
Frontliner
Barry Drooger is een Nederlandse hardstyle-DJ uit Amsterdam. Hij begon in 2005 met produceren onder de naam Abject, maar gaat nu door het leven als Frontliner. Zijn muziek brengt hij uit onder zijn eigen label Keep It Up Music en daarnaast stond hij op grote festivals, zoals Defqon 1. Het nummer 'Spacer' werd de meest gedraaide hardstyle-track van 2008.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Mr. Wonder
Het muzikale avontuur van deze Amsterdamse DJ begon toen hij in aanraking kwam met rap-muziek. Het duurde niet lang voordat hij naam begon te maken in de Nederlandse hiphop-scène, maar uiteindelijk besloot hij zich toch te concentreren op zijn DJ-carrière. Vanaf dat moment begon hij te draaien op grote feestjes in Amsterdam, maar ook andere Europese steden zoals Antwerpen en Hannover weet hij nu moeiteloos om zijn vinger te winden.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Luister in de nacht van vrijdag 16 januari op zaterdag 17 januari tussen 04:00 uur en 07:00 uur naar Frontliner en Mr. Wonder bij Barend en Wijnand.
Gerelateerd

3FM nieuws
Signe (11) heeft zelf een zeer zeldzame spierziekte, maar zet zich in voor andere kinderen
3FM nieuws
Dit zijn de 27 nieuwe namen voor Best Kept Secret
3FM nieuws
Pinkpop kondigt nieuwe namen en headliners aan: Foo Fighters, The Cure en Twenty One Pilots
3FM nieuws
Jouw nummer terughoren in het Glazen Huis? Doe mee met Demo van de Dag