Poedelnaakte Frank stangt preutse Facebook
- Nieuws
- Poedelnaakte Frank stangt preutse Facebook
Frank van der Lende is niets te gek. De middagjock is poedelnaakt in een bad op de foto gegaan om een docent te steunen die exact hetzelfde deed. Waarom? Om de preutsheid van Facebook aan te tonen die een heul onschuldige foto verwijderde.

Een oud-studente van de school waar Bart werkt, had een foto op Facebook geplaatst. Die foto werd binnen no-time verwijderd. Op het kiekje was een blote rug te zien, maar verder geen tepels of andere 'schokkende' dingen. Die preutsheid van Facebook irriteerde docent Bart. En dus plaatste hij bovenstaande poedelnaakte foto van zichzelf op Facebook.
'Bijzonder onrechtvaardig'
De Facebookfoto van Bart is heel wat naakter dan die van de studente. Opmerkelijk is dat haar foto wél is verwijderd, maar die van Bart nog steeds online staat.
"Ik vond het bijzonder onrechtvaardig dat een compleet onschuldige foto, waarop niets anders te zien is dan een halve arm en een halve blote rug, werd afgekeurd. Mijn foto staat er nog op, dat vind ik het verbazingwekkende."
- Docent Bart
Frank goes naked
Belofte maakt schuld. En ja, als je dan beloofd hebt om ook naakt in bad op de foto te gaan, dan doe je dat. Frank en zijn naakte waarheid, the making of:
Goed voorbeeld doet goed volgen! Morgen het eindresultaat.
Posted by Frank van der Lende on maandag 13 juli 2015