Muse en George Michael spelen op sluitingsceremonie OS
- Nieuws
- Muse en George Michael spelen op sluitingsceremonie OS


Naast Ed Sheeran gaan Muse en George Michael ook optreden tijdens de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen.
Nu de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen steeds dichterbij komt gaat de geruchtenmolen over de inhoud van het spektakel steeds harder draaien. Wat is er bevestigd en wat zijn (nog) geruchten.
Muse en George Michael zijn erbij
Twee namen kunnen we op het lijstje van optredende artiesten schrijven: Muse en George Michael. In een interview met het Britse tijdschrift NME maakt Muse bekend hun song 'Survival' te gaan spelen tijdens de sluitingsceremonie. Een grote verrassing is dit niet, 'Survival' is het officiële lied van de Olympische Spelen in Londen.
George Michael is zondag 12 augustus ook één van de artiesten die gaat optreden. Hij zei op zijn Twitter-pagina dat hij de komende dagen hard gaat oefenen voor de ceremonie. Of hij solo-werk of oud materiaal van Wham! gaat zingen is niet bekend.
Is Kate Bush er ook bij?
Er zijn ook geruchten opgekomen dat Kate Bush gaat optreden. In de online muziekwinkel Amazon kwam een pagina online waar een nieuwe remix van Kate's lied 'Running Up That Hill' werd aangekondigd. Deze remix wordt gelinkt aan de sluitingsceremonie omdat de releasedatum van de remix op dezelfde dag is als de sluitingsceremonie. Amazon heeft de pagina inmiddels van de site gehaald.
Gerelateerd

3FM nieuws
Troye Sivan schrijft een liefdesbrief aan de vrouwen in zijn leven met album: She's the Best
3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
Ready voor de moshpit? Win tickets voor de afsluiter van IJSLAND ERA 2