3FM nieuws

Alles over U2 in de Ziggo Dome (+ foto's van bezoekers!)

  1. Nieuwschevron right
  2. Alles over U2 in de Ziggo Dome (+ foto's van bezoekers!)

U2 mag even bijkomen van 2 dagen Ziggo Dome. Op 12 en 13 september staan ze er weer :) Terwijl Bono, The Edge, Adam Clayton en Larry Mullen nog op het podium van de Ziggo Dome stonden tijdens hun eerste optreden in deze reeks, stroomden bij 3FM de eerste foto's al binnen. Die willen we je niet onthouden.

Goed album of niet, daarover kunnen de meningen per album weer verschillen. Feit blijft wel dat als U2 naar jouw land komt, dan gaat er een zindering door de harten van vele muziekliefhebbers. De Ieren hebben al lang geleden hun muzikale reputatie weten op te bouwen en sindsdien zijn ze blijven uitbouwen. Geen wonder dan ook dat er keer op keer massaal mensen toestromen om dit fenomeen te zien optreden.

De laatste keer dat ze Nederland aandeden was tijdens hun befaamde 360° Tour in 2009, toen ze twee avonden de Amsterdam ArenA wisten te vullen. Zes jaar later staan ze in een aanpalende zaal van een iets kleiner formaat, die vier maal afgeladen vol zal zijn voor hun iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour.

Kenners/liefhebbers bij 3voor12

Bij 3voor12 Radio werd ook aandacht besteed aan de concerten van U2 in Amsterdam. U2-liefhebbers/kenners Wilbert Mutsaers (zendercoördinator 3FM, zag ze zeker 20 keer live) en Erik van Bruggen (directeur van campagnebureau BKB) werden gebeld voor hun mening. Luister die interviews hier terug.

Foto's van de 3FM-luisteraars via de app

Zoals gewoonlijk kwamen er ook weer veel reacties en foto's binnen via de 3FM-app. Daar zijn we altijd blij mee dus blijf die vooral sturen!

Suzanne stond helemaal vooraan. "Het was ongelofelijk super geweldig! Mijn avond kan niet meer stuk! Wát een show!"

Daan Rabbers was er ook bij op dinsdag 8 september en stuurde ons deze foto door.

"Rijden nu terug naar huis na een waanzinnig mooi concert van U2! Groet Hilco en Sas".

Ster advertentie
Ster advertentie