Daily Bread uit elkaar
- Nieuws
- Daily Bread uit elkaar


Oud-Serious Talent Daily Bread gaat na zes jaar uit elkaar.
Daily Bread ontstond zes jaar gelden en de band bracht in 2009 hun debuutalbum uit. De groep werd in april 2012 uitgeroepen tot 3FM Serious Talent. Hun tweede album Iterum werd begin 2013 uitgeroepen tot 3FM Album van de Week.
Daily Bread uit elkaar
De band bestond uit zangeres Kimberly van der Velden, toetsenist Atser Damsma, bassist Chris Mulder en drummer Stefan Stoer. Zangeres Kimberly liet via de site van de band weten dat ze zich niet meer 100% in kan zetten voor Daily Bread:
"Zes jaar lang heb ik gezwoegd, gezweet, gezongen, gedanst en alle mogelijke tijd en energie in Daily Bread gestoken. Het was geweldig om dit samen met mijn beste vrienden en het fantastische team dat wij om ons heen hebben verzameld te doen. Zes jaar lang vol overgave, zes jaar vol passie, maar ook zes jaar onzekerheid. Over wie ik ben, wat ik wil en de persoon die ik wil worden. Na zes jaar merkte ik dat mijn toewijding voor de band en de muziek steeds minder werd. Na veel wikken en wegen heb ik besloten dat ik niet langer iets wil voortzetten waar ik mijzelf niet voor de volle 100% voor kan inzetten."
Overige leden Daily Bread samen verder?
De overgebleven leden, Chris Mulder en Atser Damsma bekijken momenteel met alle betrokken partijen hoe er verder kan worden gegaan. In welke vorm en hoedanigheid staat nog niet vast. Wel is duidelijk dat de naam Daily Bread met het afscheid van Kimberly niet meer gebruikt gaat worden:
"Natuurlijk zijn we er echt kapot van en we vinden het heel jammer dat Kim geen deel meer uitmaakt van de groep, maar helemaal stoppen met muziek is geen optie. Er liggen genoeg kansen en mogelijkheden om door te gaan."
Gerelateerd

3FM Talent artiesten
LAMMER = 3FM Talent
3FM nieuws
LUNA drukt op 'Pauze' in de 3FM Live Box: “Het afgelopen jaar was echt crazy, maar op de beste manier”
3FM nieuws
3FM TalentHiqpy en Lenny Monsou zijn dit jaar te vinden op ESNS
3FM Talent
3FM Talent Hiqpy in de 3FM Live Box: indie rock op z'n best met ‘Red Flag Magician’