3FM nieuws

Filmpje dronken Anouk blijkt reclamestunt

  1. Nieuwschevron right
  2. Filmpje dronken Anouk blijkt reclamestunt

Het filmpje waarin een dronken Anouk te zien is, blijkt nep.

De filmpjes van een dronken Anouk, die Arie Boomsma en Kees de Koning de dag na Koninginnedag op Twitter plaatsten, blijken een reclamestunt. Ze werden gemaakt naar aanleiding van een nieuwe reclamespot voor de 'Even Apeldoorn bellen'-reeks, waarin Anouk te zien is.

Anouk wil nooit meer drinken

In een van de filmpjes is te zien hoe Anouk het Songfestivalnummer 'Birds' lalt. Snel nadat het filmpje viral ging, plaatste Anouk zelf een Tweet waarin ze zei dat ze nooit meer wilde drinken.

Een dag later liet ze op Facebook weten dat het filmpje nep is, met de mededeling dat ze altijd al in een 'Even Apeldoorn bellen'-commercial wilde spelen. Over de opnames zegt ze het volgende:

"De opnamedagen waren 1 groot feest. Ik heb in tijden niet meer zo gelachen. Tijdens de shoot heb ik een paar filmpjes opgenomen, want het leek mij te grappig om die online te gooien en te kijken wat er zou gebeuren. Dat heb ik geweten. Het spijt me dat ik jullie in de maling heb genomen maar het was te leuk om het niet te doen. Oh ja, niet boos zijn op Arie. Ik houd van mijn Judas."

Claudia belde vrijdagmiddag 3 mei met Arie Boomsma en sprak onder meer over de reclamestunt.


Anouk in reclamespot

In de reclamespot is te zien hoe Anouk wakker wordt na een feestje. De telefoon gaat en wanneer ze die opneemt, hoor je een man schreeuwen waar de zangeres blijft. Tegelijkertijd is op de achtergrond te horen hoe op televisie het Eurovisie Songfestival wordt aangekondigd.

Ster advertentie
Ster advertentie