Ondertussen bij X-Lab
- Nieuws
- Ondertussen bij X-Lab
Tussenjaar, doorstuderen of meteen werken na het eindexamen? Niet de allermakkelijkste vraag, zo blijkt.
Voor de eindexamenkandidaten van 2016 zit de laatste schooldag erop. Vanaf nu is het leren, leren en nog eens leren om die vermaledijde examens met een positief resultaat af te ronden.
Tussenjaar dan maar?
Bij X-Lab, het project van Omroep Human voor 3FM Eindexamens waar acht examenkandidaten worden gevolgd, zijn we inmiddels aanbeland bij het derde thema, te weten Studiekeuze/Tussenjaar. Want het blijkt dat nog lang niet iedereen weet wat-ie moet gaan doen na het examen.
Dat geldt overigens niet voor onze Delano, die sinds hij zijn eerste gitaar kreeg al zeker wist waar zijn toekomst lag. Hij wil namelijk muzikant worden en daar moet alles voor wijken. In zijn vlog hierboven vertelt hij over zijn auditie voor een muzikantenopleiding in Leeuwarden.

Lees, luister en kijk en kijk volop over ons derde thema en meer:
>> Doe de test: Meteen studeren of eerst een tussenjaar?
>> "Een tussenjaar is heus niet alleen maar leuk"
>> YouTuber Luka (19) vertelt over zijn tussenjaar in Azië
>> Delano (16) doet auditie voor een muzikantopleiding
>> Dit is de ideale studeerplaylist
>> Met deze brief overtuigde Quincy (18) zijn ouders om een tussenjaar te nemen
>> We liepen een dagje mee met Dione (16) op de Handbalacademie
>> Hannah (18) ontspant op Paaspop
>> X-Lab Thema's: Jong en Ondernemen (recap)
Tot slot wil onze dappere Marleen nog even de aandacht vestigen op haar Ziekte van Lyme, die haar al de nodige vertraging heeft opgeleverd wat betreft haar eindexamen.
Gerelateerd

3FM nieuws
Josua Peter speelt nieuwe single 'Pins And Needles' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
NAR in Utrecht is de tweede Club van de Maand bij The Beat op vrijdagavond
3FM nieuws
Dit was Internationale Vrouwendag met Vera On Track
3FM nieuws
The Last Dinner Party, Ijsland en meer nieuwe namen voor Down The Rabbit Hole 2026