De werkwijze van Andreas Moe
- Nieuws
- De werkwijze van Andreas Moe
Een liedje dat hij al zovaak zong. En toch, de bank van Frank maakte Andreas Moe zo ontspannen dat hij z'n tekst vergat! Het kwam uiteindelijk toch goed. Kijk hier naar zijn versie van 'Oceans' in de kleedkamer.

Van het voorprogramma van John Mayer in de O2 Arena tot zingen met Hardwell of Tiësto. Het is Andreas Moe niet vreemd. Met alles wat hij doet heeft hij maar één doel voor ogen: zijn muziek op de kaart zetten. Al moet hij het in een pub spelen, dat is zijn droom. Gelukkig voor hem pakt dat in Rotterdam wat groter uit, want hij speelt op de Songbird zondag in De Doelen.
Frank sprak hem op zijn bank in de backstage kleedkamer (excuses voor de matige audio) en kreeg nog een privé-optreden voorgeschoteld.
Gelukkig is de opname van de sessie wel goed, dus kijk vooral Andreas Moe's backstagesessie op de bank van Frank terug:
Andreas Moe - 'Oceans' backstage op de bank bij Frank
Gerelateerd

3FM nieuws
Gastlessen met Julien Kooij bij de Gabriel school in Den Bosch. Afl 1
3FM nieuws
Draai in het Glazen Huis tijdens Serious Request 2025
3FM nieuws
Koop nu jouw 3FM Serious Request merchandise en steun Spieren voor Spieren
3FM nieuws
Pinkpop kondigt nieuwe namen en headliners aan: Foo Fighters, The Cure en Twenty One Pilots