Frank Ocean voor 14 miljoen aangeklaagd door vader
- Nieuws
- Frank Ocean voor 14 miljoen aangeklaagd door vader
De vader van Frank Ocean was het niet met ‘m eens en klaagt hij hem nu aan. Hij eist 14 miljoen dollar (!) van de Amerikaanse zanger.

Ai, de vader van Frank Ocean heeft het op zijn zoon gemunt. De oorzaak is de Tumblr-post die Frank Ocean na de schietpartij in de homoclub in Orlando schreef.
Homofobe uitspraken
Frank schreef in de Tumblr-post dat zijn vader homofobe opmerkingen naar een serveerster maakte. De vader van Frank, Calvin Cooksey, zou volgens hem een transgender uitgescholden hebben.
“I was six years old when I heard my dad call our transgender waitress a faggot as he dragged me out a neighborhood diner, saying we wouldn’t be served because she was dirty.”
Franks vader was op z’n zachtst gezegd not amused met deze uitspraak. Zijn reputatie zou beschadigd zijn en hij eist daarom 14 miljoen dollar van zijn eigen zoon, laat Rolling Stone weten.
Brief aan Rolling Stone
Van een goede vader-zoon relatie is dus absoluut geen sprake, Cooksey noemde zijn zoon in een brief aan Rolling Stone ook nog eens een fraudeur, hypocriet en een oplichter. Dat wordt vast gezellig tijdens het kerstdiner dit jaar.
Gerelateerd

3FM nieuws
Complottheorie: Avril Lavigne is al 20 jaar dood?!
3FM nieuws
Dit waren de hoogtepunten van Coachella 2026 weekend 1: glitter, chaos en nostalgie
3FM nieuws
Maak deze hele week kans op tickets voor Dauwpop bij de Ochtendshow
3FM nieuws
Florence Road in de 3FM Live Box: van support voor The Last Dinner Party naar eigen tour