Achter de schermen bij The Wombats
- Nieuws
- Achter de schermen bij The Wombats
Check de 'behind the scenes' beelden van The Wombats tijdens de clipopnames van ‘Our Perfect Disease’.

The Wombats presenteerden in april vol trots The Wombats Proudly Present: This Modern Glitch, de langverwachte opvolger van hun debuutalbum uit 2007.
The Wombats over 'Our Perfect Disease'
Er verschenen meerdere singles van het album. Na 'Tokyo (Vampires & Wolves)', 'Jump Into The Fog', 'Anti-D' en 'Techno Fan' werd afgelopen augustus nog ‘Our Perfect Disease’ als single uitgebracht.
Het werd uiteindelijk dus de vijfde single, maar het was de eerste track die ze schreven die ook op de definitieve tracklist van het album belandde, vertelt zanger en gitarist Matthew Murphy aan Spinner.com. Hij vertelt ook waar het over gaat: “The song is about the close connection and similarities between hate and love."
Achter de schermen
In de clip bij de single rocken de drie heren in een ziekenhuis. Tenminste, zo lijkt het. In de nieuwe video die The Wombats online hebben gezet, geven ze een exclusief kijkje achter de schermen bij de opnames van de video bij ‘Our Perfect Disease.’ De bandleden en de regisseur loodsen je door de opnames heen.
Video: Behind the scenes
De originele clip bij 'Our Perfect Disease'
Gerelateerd
3FM nieuws
Deze artiesten maken kans op de 3FM Award voor Beste Artiest3FM nieuws
Dit was ESNS: drie nieuwe 3FM Talents én Roxy Dekker wint de Popprijs3FM nieuws
Chappell Roan, Fontaines D.C. en 46 andere namen komen naar Lowlands 20253FM nieuws
De man achter de stem van Robbie Williams is... niet Robbie Williams?