Jan Smeets legt keuze Hanson uit
- Nieuws
- Jan Smeets legt keuze Hanson uit
Twitter raakte oververhit woensdag, het moest een grap zijn. Hanson opent zondag het Converse podium op Pinkpop. Jan Smeets legt uit.

Het was de trending topic in Nederland op woensdag. Was het een grap? Was het een publiciteitsstunt, of was het gewoon een foutje? Want de jongens, lang geleden bekend van 'MMMBop' verwacht je nu niet direct op Pinkpop. Niets mis mee, zoals Giel zegt, maar het is gewoon nogal onverwacht. Giel belde op donderdagochtend met Mr Pinkpop, Jan Smeets, en vroeg om opheldering.
Strategisch
Het is in ieder geval geen grap. Hanson is de 40ste naam van Pinkpop en daarmee is de line-up compleet. De gelederen zijn er ook over verdeeld. Maar Jan Smeets heeft toch ingestemd met Hanson op zijn festival. Hij legde uit hoe het in de muziekwereld gaat: 'De agent van Hanson is een grote. Als ik nu zijn band Hanson plaats, kan ik in de toekomst waarschijnlijk rekenen op andere grote bands onder zijn hoede.' Het is een strategische keuze.
Luister
Gerelateerd

3FM nieuws
Eerste 39 namen DTRH 2026: Florence + the Machine, The xx, Son Mieux en veel meer
3FM nieuws
Gastlessen met Julien Kooij bij de Gabriel school in Den Bosch. Afl 1
3FM nieuws
Sef knalt door: van Lowlands-legende tot grootste soloshow tot nu toe
3FM nieuws
Van conflict naar collab, Olivia vecht voor fans, Julia is back en Sef en Roxy in concert!