Jan Smeets legt keuze Hanson uit
- Nieuws
- Jan Smeets legt keuze Hanson uit
Twitter raakte oververhit woensdag, het moest een grap zijn. Hanson opent zondag het Converse podium op Pinkpop. Jan Smeets legt uit.

Het was de trending topic in Nederland op woensdag. Was het een grap? Was het een publiciteitsstunt, of was het gewoon een foutje? Want de jongens, lang geleden bekend van 'MMMBop' verwacht je nu niet direct op Pinkpop. Niets mis mee, zoals Giel zegt, maar het is gewoon nogal onverwacht. Giel belde op donderdagochtend met Mr Pinkpop, Jan Smeets, en vroeg om opheldering.
Strategisch
Het is in ieder geval geen grap. Hanson is de 40ste naam van Pinkpop en daarmee is de line-up compleet. De gelederen zijn er ook over verdeeld. Maar Jan Smeets heeft toch ingestemd met Hanson op zijn festival. Hij legde uit hoe het in de muziekwereld gaat: 'De agent van Hanson is een grote. Als ik nu zijn band Hanson plaats, kan ik in de toekomst waarschijnlijk rekenen op andere grote bands onder zijn hoede.' Het is een strategische keuze.
Luister
Gerelateerd
3FM nieuws
Roxy Dekker kondigt nieuwe shows aan in AFAS Live3FM nieuws
Oranje Leeuwin Merel van Dongen stuurt Iris moed: "Er is niks mooier dan jezelf zijn"3FM nieuws
Kneecap: Ierse rapgroep dit weekend op Best Kept Secret3FM nieuws
Enes gaat viral bij Camila Cabello concert: "zelfs haar moeder kwam naar me toe"