3FM nieuws
Deep Purple-toetsenist Jon Lord overleden
- Nieuws
- Deep Purple-toetsenist Jon Lord overleden


Jon Lord, de man die van het orgel een hardrockinstrument maakte, is overleden. Hij is 71 jaar geworden.
Deep Purple-toetsenist Jon Lord is overleden. Na een strijd van bijna een jaar tegen alvleesklierkanker is hij in de ochtend van 17 juli overleden.
Jon verliest strijd tegen kanker
Jon maakte 9 augustus 2012 via zijn website bekend dat hij aan alvleesklierkanker leed en daarom een tijd niet zou optreden. Hij heeft de strijd helaas verloren.
Hardrock kreeg een instrument erbij
Jon Lord leerde klassiek piano spelen op jonge leeftijd en pikte later jazz en blues op. Als toetsenist in de hardrockband Deep Purple heeft hij grote successen behaald met songs als 'Child In Time' en 'Smoke On The Water'. Dankzij Jon heeft hardrock kennisgemaakt met het orgel.
Deep Purple - 'Child In Time'
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
ESNS bevestigd de eerste artiesten voor Noorderslag met o.a. Elmer, Mula en Radio Z
3FM nieuws
Nederland gaat toch naar het Eurovisie Songfestival in 2027
3FM nieuws
Chase & Status keren zich tegen AI: "Wij willen juist laten horen hoe authtenticiteit het sterkste is”
3FM nieuws
Ed Sheeran geeft fouten toe, Madonna x Charli XCX collab en meer...