The Take Off And Landing Of Everything van Elbow is 3FM Album van de Week
- Nieuws
- The Take Off And Landing Of Everything van Elbow is 3FM Album van de Week


Het zesde studioalbum van Elbow heet The Take Off And Landing Of Everything. 3FM roept de plaat uit tot Album van de Week. Beluister alle liedjes hier.
De Britse band Elbow bracht 10 maart hun zesde album The Take Off And Landing Of Everything uit. De eerste single 'New York Morning' werd in Nederland geprimeurd door Giel en viel direct goed in de smaak. Maar er staan natuurlijk meer liedjes op het album. Beluister ze hieronder allemaal via Spotify.
Een van de grote thema's: de midlife crisis
Een van de grote thema's op het nieuwe album is de midlifecrisis. Dat laat Guy Garvey weten aan Daily Star. "Omdat je de druk voelt om nu alles uit het leven te halen, zie je juist mannen op hun 40ste meer hun leven overpeinzen dan mannen op welke leeftijd dan ook."
Een hommage aan gelukkige liefdesrelaties
Maar de plaat bevat ook liedjes die gaan over een fijnere periode in het leven. Guy Garvey laat weten dat The Take Off And Landing Of Everything juist ook een hommage is aan liefdesrelaties én relaties die op een respectvolle manier zijn beëindigd."Ik vind die grijze zones interessanter dan het eindeloze wentelen in verdriet", vertelt hij aan de Belgische krant De Standaard.
Opgenomen in eigen studio
Het nieuwe album is het vervolg op het succesvolle Build a Rocket Boys! en opgenomen in de eigen studio van de band. Zoals altijd heeft toetsenist Craig Potter de plaat geproduceerd.
Special over Elbow
Wil je meer weten over Elbow? Check de Special over de band op MetMichiel.nl